Sitemize Hoş Geldiniz.
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanabilmek İçin

Lütfen Üye Olunuz!!!
Sitemize Hoş Geldiniz.
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanabilmek İçin

Lütfen Üye Olunuz!!!
Sitemize Hoş Geldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hoş Geldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Web Modul Hatası Çözümü

2 posters
YazarMesaj
Scream:TR
Yönetici
Yönetici
Scream:TR

Favori Oyun : Web Modul Hatası Çözümü Thumb_466190410
Ruh Hali : Web Modul Hatası Çözümü Thumb_298014709
Nick : Scream:TR
Job ( Karakter ) : Asas
Irk : Karus
Deneyim Puanı : 576179
Rep Puanı : 5

Web Modul Hatası Çözümü Empty
MesajKonu: Web Modul Hatası Çözümü   Web Modul Hatası Çözümü Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 11:54 am

Merhaba arkadaşlar. Başımıza dert olan oyuna zar zor girmemizi sağlayan bu lanet hataların ufakda olsa bir çözümüne ulaştım. Aslında çözüm değil bilenler vardı tabiki bu basit çözümü ancak konu açan olmadı bende böyle yapmaya karar verdim.

Bilindiği gibi bu hataların nedeni Wolfteam klasörünün içindeki " Avital " Klasörüdür. Herkez bu hatalardan dolayı oyunu silip yükleyip yama yükleyip ( 37 40 yama ) yapa yapa işkence çekiyordu zaman kaybıydı.ve şimdi vereceğim " Avital " Dosyasını indirdiğiniz zaman oyunu silip yüklemeye o kadar yamanın yüklenmesine gerek kalmayacak. Vereceğim dosya da kendi elimle yaptığım hiç birşey yok güvenmemekde haklısınız tabi ki.Ancak kendinizde bakabilirsiniz Avital dosyası Wolfteamın orjinal dosyasıdır güvenmeyenler de indirmesin çokda tın yani hatadan kurtulmak isteyenler indirsin.

Şimdi indirdiğiniz " Avital " Dosyasının içindeki 10 dosyayı " Wolfteam / Avital " Klasörüne atınız . Ve gelen şıkka Tümünü değiştir deyiniz. Oyuna girmeyi deneyiniz sonucu görünüz. Verdiğim avital dosyası wolfteam' ı ilk kurulduğunda gelen avital dosyasıdır anlayan anlar yani hatasız olan avital dır.Bende bunu anladım ve sizlere sunuyorum olumsuz yorumlar yazanlarında canları sağolsun Link Aşağıda.

Avital yenilendi.... tekrar hata alan arkadaşlar için

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bunlara rağmen hala güvenmekde zorluk çeken arkadaşlar için virus total sonuçları

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BLacksH3ytn sonuçlar için Teşekkürler.

Forum Moderator leri Konudaki link'e güvenmeyebilir. Görevleri tabiki saygım var ancak banada saygı duymalarını istiyorum.dediğim gibi verdiğim linke güvenmeyen yeni wolfteam kurar 0 dan ordaki çalışan avital dosyasını alır Arşivler rar yapar yani atar bi yere hata verincede hata veren avital dosyası ile yedeklediğiniz hatasız avital dosyasını değiştirir bu kadar NET.

NOT: Bu hata tekrar 2-3 Girişden sonra tekrar gelebilir hemen Sövmeyin Verdiğim Avital veya kendi yedeklediğiniz avital dosyasındaki 10 dosyayı tekrar Wolfteam / Avital a atıp tümünü değiştirip oyuna girebilirsiniz . Bu işlemi sürekli olarak DEVAM ETTİRİN HATA VERİRSE.
https://kopvp.forumdizini.com
maskedabbe
*CivCiv*
*CivCiv*
maskedabbe

Nick : Ko-PVP
Job ( Karakter ) : Asas
Irk : Karus
Deneyim Puanı : 469801
Rep Puanı : 0

Web Modul Hatası Çözümü Empty
MesajKonu: Geri: Web Modul Hatası Çözümü   Web Modul Hatası Çözümü Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 3:36 pm

KARDES BU SEFER OYUNU TAM BOK ETTİM SNN YÜZÜNDEN SMDİ HİÇ AÇILMIYO

Web Modul Hatası Çözümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonunda Web Modul Hatasına Çözümü Buldum!!
»  Zones Hatası
» The Part Tools Hatasi aLanLaR Come [Cozum] %100