Sitemize Hoş Geldiniz.
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanabilmek İçin

Lütfen Üye Olunuz!!!
Sitemize Hoş Geldiniz.
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanabilmek İçin

Lütfen Üye Olunuz!!!
Sitemize Hoş Geldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hoş Geldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AMMO HACK V2 [SINIRSIZ MERMİ VE ROKET]SINIRSIZ BOMBA SORUNU KALDIRILDI

YazarMesaj
Scream:TR
Yönetici
Yönetici
Scream:TR

Favori Oyun : AMMO HACK V2 [SINIRSIZ MERMİ VE ROKET]SINIRSIZ BOMBA SORUNU KALDIRILDI Thumb_466190410
Ruh Hali : AMMO HACK V2 [SINIRSIZ MERMİ VE ROKET]SINIRSIZ BOMBA SORUNU KALDIRILDI Thumb_298014709
Nick : Scream:TR
Job ( Karakter ) : Asas
Irk : Karus
Deneyim Puanı : 576179
Rep Puanı : 5

AMMO HACK V2 [SINIRSIZ MERMİ VE ROKET]SINIRSIZ BOMBA SORUNU KALDIRILDI Empty
MesajKonu: AMMO HACK V2 [SINIRSIZ MERMİ VE ROKET]SINIRSIZ BOMBA SORUNU KALDIRILDI   AMMO HACK V2 [SINIRSIZ MERMİ VE ROKET]SINIRSIZ BOMBA SORUNU KALDIRILDI Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 3:56 pm

EVET ARKADAŞLAR DİĞER HACKİMİZDE OLDUĞU GİBİ 2 DEN DAHA FAZLA BOMBA ATABİLECEĞİZ...
İLK 2 BOMBAYI ATTIKTAN SONRA BİRAZ BEKLEYİN SONRA İSTEDİĞİNİZ KADAR ATIN...[ BEN EN FAZLA 15 TANE ATABİLDİM]
Yapmanız gereken Wolfteam Ammo Hack Versiyon 3 tıklayıp çıkan ekrana wolfteam.bin yazıp daha sonra Unlimited ammo & nade.dll tıklayıp tamam demektir.Daha sonra oyuna girip çıkan uyarıya evet diyebilirsiniz.

---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

Bu anlatımdada resimli anlatdım.Ama diğer hacklerdede aynı yöntem olduğu için rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hacki aldığım yerde windows7 ve vista için çalışır diyordu.Şahsen denedim.Sorunsuz çalıştı.

Windows7 ve vista için yönetici olarak çalıştır diyip denemeniz yeterli olacaktır.

Rar şifresi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://kopvp.forumdizini.com

AMMO HACK V2 [SINIRSIZ MERMİ VE ROKET]SINIRSIZ BOMBA SORUNU KALDIRILDI
1 sayfadaki 1 sayfası